درباره دبی مهاجر چه می دانید؟

با دبی مهاجر و خدمات آن بهتر آشنا شوید.

دبی مهاجر بعنوان زیر مجموعه شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ایرانیان آتا توانسته است یکی از خوشنام ترین برندها در زمینه گردشگری و اقامت باشد و با ثبت شرکت و اخذ اقامت در کوتاهترین زمان خدمات شایان توجهی به مشتریان خود بنماید و با پاسخگوی به نیاز مشتریان و همکاران خود، ارزش ایجاد نموده و با جلب اعتماد آنها، مشتریان وفادار ایجاد نماید.

دبی مهاجر آماده است در کلیه زمینه های گردشگری و مهاجرت به شما عزیزان مشاوره رایگان دهد و از ابتدا تا انتهای کار همراه شما باشد به همین دلیل علاوه بر ویزای دبی، امور مربوط به اخذ اقامت، خرید و اجاره ملک، در زمینه گشایش حساب بانکی در بانکهای معتبر دبی نیز در خدمت شما عزیزان است.

پخش ویدیو

اهداف شرکت دبی مهاجر

دبی مهاجر با هدف راهنمایی ایرانیانی که قصد سفر، سرمایه گذاری و اقامت دبی را دارند فعالیت خود را آغاز نمود و در این راه با پکیج کامل سفر و سرمایه گذاری توانسته است کمک شایانی به دوستان، همکاران و مشتریان خود بنماید.

دبی مهاجر از اولین قدم یعنی اخذ ویزا در خدمت شماست.

اگر فقط به قصد تفریح و بعنوان گردشگر به دبی سفر می کنید دبی مهاجر همراه شماست و  تهیه بلیط، هتل، تفریحات، رنت ماشین و تحویل در فرودگاه را برایتان انجام می دهد.

اگر به قصد سرمایه گذاری و اقامت به دبی می روید دبی  مهاجر در کلیه مراحل کار همراه شماست در ابتدا با ثبت شرکت یا خرید ملک، اقامت شما اخذ می شود با این روش شما اقامت دو ساله خواهید داشت که با آن می توانید برای کلیه افراد درجه یک خانواده اقامت بگیرید، افراد درجه یک عبارتند از همسر، فرزند پسر زیر 21 سال و فرزند دختر مجرد، پدر و مادر.

در تمامی دورانی که در دبی بسر می برید مشاورین دبی مهاجر بطور رایگان به شما مشاوره می دهند و همانطور که قبلا اشاره شد در زمینه خرید، اجاره، فروش ملک و گشایش حساب بانکی معتبر و خرید اتومبیل شما را راهنمایی می کنند.

لازم به ذکر است افرادی که شرکت ثبت می کنند باید سالانه آنرا تمدید نمایند.